Kundservice

Vores kundeservice sidder klar til at hjælpe dig med alle spørgsmål om affaldshåndtering.
Vi svarer på henvendelser så hurtigt som muligt.

OBS: Bemærk vi kun har borgerservice i følgende kommuner: xxx

I de resterende kommuner, skal i have fat I den respektive kommune.

 

+ 45 5625 0550 (hverdage 8.00 til 16.00)

Hvis du har spørgsmål til vores services eller andet, så skriv til os
på: post@verdis.dk

Du er også meget velkommen til at ringe
på tlf.: +45 5625 0550

info@verdis.dk
Ledelsen
Driftschefer
Kommuneservice
Recycling
Erhverv

Ledelsen

Stefan Olin

CEO | Group CEO

Erhvervsparken 17 | 4621 Gadstrup | Danmark

solin@verdis.dk

+45 2530 2806

Freddy Jensen

CFO IT & Økonomidirektør | Group CFO

Verdis A/S | Erhvervsparken 17 | 4621 Gadstrup | Danmark

fjensen@verdis.dk

+45 5352 2172

Kasper Carstensen

CHRO HR- & ESG direktør | HR

Erhvervsparken 17 | 4621 Gadstrup | Danmark

kcarstensen@verdis.dk

+45 2729 1605

Jens Buch Staehr

COO Driftsdirektør | Drift Øst

Erhvervsparken 17 | 4621 Gadstrup | Danmark

jstahr@verdis.dk

+45 4189 2011

Erik Bohn Andreasen

COO Driftsdirektør | Drift Vest

Grydhøjparken 27 | 8381 Tilst | Danmark

eandreasen@verdis.dk

+45 4189 2199

Stefan Thirup-Bielefeldt

COO Driftsdirektør | Kran & Industri SJ

Erhvervsparken 23 1 sal | 4621 Gadstrup | Danmark

sbielefeldt@verdis.dk

+45 4189 2207

Freja Marloth Bechmann

CCO Direktør Kommerciel | Recycling

Erhvervsparken 23, 1 sal | 4621 Gadstrup | Danmark

fbechmann@verdis.dk

+45 9292 0865

Driftschefer

Christian Mølbæk Jensen

Driftschef | Nordlige Jylland

Grydhøjparken 27 | 8381 Tilst | Danmark

cjensen@verdis.dk

Morten Steenberg

Driftschef | Audebo

Hagesholmvej 7 | 4520 Svinninge | Danmark

msteenberg@verdis.dk

Per Fischer

Driftschef | Storkøbenhavn

Meterbuen 3-5 | 2740 Skovlunde | Danmark

pfischer@verdis.dk

Søren Odder

Driftschef | Øst Sjælland

Erhvervsparken 23 stuen | 4621 Gadstrup | Danmark

sodder@verdis.dk

Kamilla Andersen

Driftschef | Sydlige Jylland

Tinggårdsvej 2A | 6400 Sønderborg | Danmark

kandersen@verdis.dk

Kommuneservice

Christian Brede Bloksgaard

Afdelingsleder | Holbæk

Hagesholmvej 7 | 4520 Svinninge | Danmark

holbaek@verdis.dk

David Sørensen

Afdelingsleder | Miljøcenter Greve

Rundageren 23 | 2640 Hedehusene | Danmark

mgreve@verdis.dk

David Sørensen

Afdelingsleder | Greve

Rundageren 23 | 2640 Hedehusene | Danmark

greve@verdis.dk

Hans Wincent

Afdelingsleder | Sorø

Dalsvinget 6 | 4200 Slagelse | Danmark

soro@verdis.dk

Heine Hvidberg

Afdelingsleder | Køge

Erhvervsparken 23 stuen | 4621 Gadstrup | Danmark

koege@verdis.dk

Henriette Mangelsen

Afdelingsleder | Farligt Affald

Erhvervsparken 23, 1 sal | 4621 Gadstrup | Danmark

farligtaffald@verdis.dk

Ib Larsen

Afdelingsleder | Frederikssund

Korshøj 13 | 3600 Frederikssund | Danmark

frederikssund@verdis.dk

Kasper Gammelgaard Andersen

Afdelingsleder | Djurs

Industrivej 11 | 8550 Ryomgård | Danmark

renodjurs@verdis.dk

Kenneth Frederiksen

Afdelingsleder | Haderslev

Skovgårdsvej 7 | 6500 Vojens | Danmark

haderslev@verdis.dk

Lars Hougaard

Afdelingsleder | Stevns

Navervej 1 | 4660 Store Heddinge | Danmark

Stevns@verdis.dk

Lars Mejdahl

Afdelingsleder | Aarhus

Grydhøjparken 27 | 8381 Tilst | Danmark

aarhus@verdis.dk

Mathias Madsen

Afdelingsleder | Næstved

Brolæggervænget 1 | 4700 Næstved | Danmark

naestved@verdis.dk

Michael Johansen

Afdelingsleder | Vordingborg

Brolæggervænget 1 | 4700 Næstved | Danmark

vordingborg@verdis.dk

Michael Jørgensen

Afdelingsleder | Sølrød

Rundageren 23 | 2640 Hedehusene | Danmark

solrod@verdis.dk

Michael Stephensen

Afdelingsleder | Brøndby

Meterbuen 6 | 2740 Skovlunde | Danmark

brondby@verdis.dk

Morten Markvardsen

Afdelingsleder | Høje Taastrup

Rundageren 23 | 2640 Hedehusene | Danmark

taastrup@verdis.dk

+45 9292 2022

Morten Nielsen

Afdelingsleder | Gladsaxe

Meterbuen 3-5 | 2740 Skovlunde | Danmark

gladsaxe@verdis.dk

Morten Nielsen

Afdelingsleder | Glostrup

Meterbuen 3-5 | 2740 Skovlunde | Danmark

glostrup@verdis.dk

Morten Nielsen

Afdelingsleder | Herlev

Meterbuen 3-5 | 2740 Skovlunde | Danmark

herlev@verdis.dk

Morten Schandorff

Afdelingsleder | Lyngby-Taarbæk

Meterbuen 6 | 2740 Skovlunde | Danmark

lyngby@verdis.dk

Nikolaj Jensen

Afdelingsleder | Vejle

Stiftsvej 1 | 7100 Vejle | Danmark

vejle@verdis.dk

Rene Sørig

Afdelingsleder | Jammerbugt

Langgade 150 | 9490 Pandrup | Danmark

jammerbugt@verdis.dk

Sabina Ann Nielsen

Afdelingsleder | Roskilde

Erhvervsparken 23 stuen | 4621 Gadstrup | Danmark

roskilde@verdis.dk

Søren Knudsen

Afdelingsleder | Ringsted

Brolæggervænget 1 | 4700 Næstved | Danmark

ringsted@verdis.dk

Martin Pedersen

Afdelingsleder | Odsherred

Hagesholmvej 7 | 4520 Svinninge | Danmark

odsherred@verdis.dk

Tina Mynzberg & Thomas Nissen

Afdelingsleder | København

Raffinaderivej 20 | 2300 København S | Danmark

kbh@verdis.dk

Kamilla Andersen

Driftschef | Sønderborg

Tinggårdsvej 2A | 6400 Sønderborg | Danmark

sonderborg@verdis.dk

Recycling

Freja Marloth Bechmann

CCO Direktør Kommerciel | Recycling - Aalborg

Lundeborgvej 30 | 9220 Aalborg Øst | Danmark

aalborg@verdis.dk

Freja Marloth Bechmann

CCO Direktør Kommerciel | Recycling - Gadstrup

Fabriksparken 6 | 4621 Gadstrup | Danmark

gadstrupanlaeg@verdis.dk

Erhverv

Stefan Thirup-Bielefeldt

COO Driftsdirektør | Kran & Industri SJ

Erhvervsparken 23 1 sal | 4621 Gadstrup | Danmark

bestilling@verdis.dk